Konkurs polega na opublikowaniu autorskiego zdjęcia we własnych, unikatowych, najpiękniejszych konwentowych kapciach na jednym z kanałów Avangardy. Mogą to być kapcie zwykłe, jak również kapcie własnego projektu i wykonania. Nadesłane zdjęcia zostaną ocenione przez jury składające się z koordynatorów ZjAvy8. Jury oceni oryginalność, kreatywność i poczucie humoru. Najciekawsze i najzabawniejsze zdjęcia zostaną nagrodzone!

Dla ułatwienia nam zadania, opatrujcie swoje zdjęcia hashtagiem #złotylaczek.

Kapcie w dłoń (…lub na stopy) i powodzenia!

 

Regulamin

  1. Konkurs trwa od 14.02.2017 do 19.02.2017 do godziny 11:59.
  2. Organizatorem konkursu „Złoty Laczek” jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Avangarda”.
  3. Konkurs polega na opublikowaniu autorskiego zdjęcia w konwentowych kapciach na jednym z kanałów Stowarzyszenia (profil facebookowy, wydarzenie ZjAva8). Mogą to być kapcie zwykłe (kupione, gotowe), jak również kapcie własnego projektu i wykonania.
  4. Obuwie dopuszczalne w konkursie to: kapcie, obuwie wiosenne (baleriny) i obuwie sportowe nie niszczące nawierzchni hali sportowej – lekkie tenisówki lub adidasy.
  5. Nadesłane zdjęcia zostaną ocenione przez jury składające się z koordynatorów ZjAvy8. Jury oceniać będzie oryginalność, kreatywność i poczucie humoru; nagrodzone zostaną najciekawsze i najzabawniejsze zdjęcia.
  6. Nagrodami w konkursie są gry planszowe ufundowane przez partnerów ZjAvy8, książki i maskotki. Informacje o nagrodach publikowane będą na bieżąco na kanałach Stowarzyszenia i ZjAvy8. Przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienia, zależnie od ilości i jakości zgłoszeń.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w formie publikacji na profilu Stowarzyszenia oraz na facebookowym wydarzeniu ZjAva8 w dniu 19.02.2017; dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez prywatne wiadomości lub, jeśli zostawią adresy e-mail, drogą e-mailową.
  8. Nagrody zostaną wręczone na konwencie ZjAva8 w dniu 19.02.2017. Warunkiem odbioru nagrody jest zjawienie się osobiście w uwiecznionych na fotografii kapciach.
  9. Postanowienia niniejszego regulaminu mogą ulec zmianie i będą każdorazowo komunikowane uczestnikom drogą internetową.