ABCDEFGHIJKLMNOP
1
DzieńCzasRPG 1RPG 2I Am ZombieI Am Zombie 2I Am Zombie 3RPG 3RPG 4RPG 5RPG 6RPG 7RPG 8
2
piątek18:00

18:50
3
piątek19:00

19:50
4
piątek20:00

20:50
GRAMY! ExpressGRAMY! ExpressZgniłego Nowego Roku! Andrzej SkuzaChinatown New York's Eve - Rafał PośnikPodziemia Wujka Brzydala Marcin 'Seji' SegitEternal Steel - Zagubiony Dziedzic ArchivalJądro Ciemności DawwyDziwny przypadek Eleonore Zugun Marek "Planetourist" Golonka
5
piątek21:00

21:50
6
piątek22:00

22:50
Zagraj to jeszcze raz Sam.... Jacek DuchKompleks 43LL Jakub "Liskowic" Rutkowski
7
piątek23:00

23:50
8
sobota0:00

0:50
29 maja 1453 Rafał Pośnik
9
sobota1:00

1:50
10
sobota2:00

2:50
11
sobota3:00

3:50
12
sobota4:00

4:50
13
sobota5:00

5:50
14
sobota6:00

6:50
15
sobota7:00

7:50
16
sobota8:00

8:50
17
sobota9:00

9:50
18
sobota10:00

10:50
GRAMY! EXPRESSORIENT EXPRESSWakacje jak z obrazka - Jakub ZapałaZdarzenie w drodze do New Crack Rafał PośnikZombie na Przedmieściach Nikola AdamusGRAMY! EXPRESSBal Osobistości YakmanEternal Steel Arcy-magiczne dziedzictwo Daniel 'D-enit' KarabińskiKarnawał Masek DawwyKłamstwo ma krótkie rogi Michał "Mnich" Lewandowski
19
sobota11:00

11:50
20
sobota12:00

12:50
21
sobota13:00

13:50
22
sobota14:00

14:50
Martwe Śniegi - Andrzej Skuza19 godzin - Rafał PośnikToksyczna Szkoła Doktor Frances - Paula "Trivia" MackiewiczOperacja Dead Man's Hand Axer-jayPieśń zimy i śmierci Chimera
23
sobota15:00

15:50
Trzy serca Władysław KasickiSuper Wolsung - Służba Ich Królewskim Mościom DawwyWięc znów się spotykamy, panie hrabio... Jakub Zapała
24
sobota16:00

16:50
Eternal Steel - Zguba Archival
25
sobota17:00

17:50
Próba odwagi Marcin 'Seji' Segit
26
sobota18:00

18:50
Obóz na szczycie Zahlu + Free
27
sobota19:00

19:50
FINAŁ GRAMY! EXPRESSMr. President Rafał PośnikEksperyment - Paula "Trivia" MackiewiczOperacja Rorke's Axer-jayI nie było już nikogo... Przemek Matuszewicz
28
sobota20:00

20:50
Meatshow Kamila "Favi" Zalewska-Firus5
29
sobota21:00

21:50
30
sobota22:00

22:50
Tam arkologia twoja, gdzie cyberwszczepy twoje. Jakub "Arathi" NowosadEternal Steel Zdrada Daniel 'D-enit' Karabiński
31
sobota23:00

23:50
32
niedziela0:00

0:50
33
niedziela1:00

1:50
34
niedziela2:00

2:50
35
niedziela3:00

3:50
36
niedziela4:00

4:50
37
niedziela5:00

5:50
38
niedziela6:00

6:50
39
niedziela7:00

7:50
40
niedziela8:00

8:50
41
niedziela9:00

9:50
42
niedziela10:00

10:50
Pieniądze sigmarytów nie śmierdzą Michał "Mnich" LewandowskiOperacja Pioneer Axer-jayUlice Marienburga Michał "Mansfeld" PrzygodzkiDo ostatniej świecy Bartłomiej "Grimgor" BoguskiSyn marnotrawny SamurajOperacja Północny Wiatr Dawwy
43
niedziela11:00

11:50
Przetrwać apokalipsę Zombie Rafał Pośnik
44
niedziela12:00

12:50
45
niedziela13:00

13:50
46
niedziela14:00

14:50
47
niedziela15:00

15:50
48
niedziela16:00

16:50
49
niedziela17:00

17:50